Programma Tefaf 2024

Hieronder zit u het programma voor de maandag 11 maart, dinsdag 12 maart en woensdag 13 maart.

Locatie

Maandag 11 maart

Aanvang

Café Forum - Sint Pieterstraat 4
Monday Night Jazz Session with Special Gast
21.30
Café De Pieter - Sint Pieterstraat 22
Mozes Rosenberg Trio / Gypsy Jazz
20.00
Restobar Lure - Grote Looierstraat 7
Jules et Viviénne / Café Chantant - Franse Chansons
20.00
Café Charlemagne - Onze Lieve Vrouwenplein 24
Obsesion Bachata Band - Bachata Limbo Latino
21.00
Café Paulus - Oude Tweebergerpoort 8-B
BARFLY - Blues & Americana
21.00
Café Servaas - Córversplein 10
The Beverly Brothers - De mooiste songs uit 50's-60's
20.00
Café in Den Ouden Vogelstruys - Vrijthof 15
Jacky (Duo Sal ) & Vanessa Issa - 70's-80's-90's
20.00
Wienkontor BK7 - Bassinkade 7
N4 Miles Davis Tribute Band
20.00

Locatie

Dinsdag 12 maart

Aanvang

Café Forum - Sint Pieterstraat 4
Hans Dulfer & Band - Jazz and Funky stuff
21.00
Café De Pieter - Sint Pieterstraat 22
Hey ANGIE - To the Beatles and The Stones
20.00
Restobar Lure - Grote Looierstraat 7
Tat Perry The Jazz Man - Jazz and More
20.00
Café Charlemagne - Onze Lieve Vrouwenplein 24
C'est Ca Fanfare Sans Sax - Franse Chansons, Rock & Pop
21.00
Café Paulus - Oude Tweebergerpoort 8-B
Barrelhouse Jazzband - Barrelhouse Jazz
21.00
Café Servaas - Córversplein 10
Flow/jazz - Latin, Funky
20.00
Café in Den Ouden Vogelstruys - Vrijthof 15
Gaetano & Gioseppe (IT) - Italian songs and more
20.00
Wienkontor BK7 - Bassinkade 7
Café Chantant Live
20.30

Locatie

Woensdag 13 maart.

Aanvang

Café Forum - Sint Pieterstraat 4
VLAMP with Bart Oostindie - A mix of Jazz, Fun, Funk and Favorites
21.00
Café De Pieter - Sint Pieterstraat 22
Jam Valley - Americana
20.00
Restobar Lure - Grote Looierstraat 7
Charlotte Fissers & Johan de Haan - Easy Listening Jazz
20.00
Café Charlemagne - Onze Lieve Vrouwenplein 24
Feurthstreet Lumber Factory Jazzband - Jazz & New Orleans
21.00
Café Paulus - Oude Tweebergerpoort 8-B
Via Malaga - Bossanova
21.00
Café Servaas - Córversplein 10
Jules et Viviénne Cafe Chantant - Franse Chansons
20.00
Café in Den Ouden Vogelstruys - Vrijthof 15
Paulus Scháfer& Dominique Paats - Gipsy Swing, Moderne Jazz, Latin en melodieeén uit films en musicals
20.00
Wienkontor BK7 - Bassinkade 7
ARNO ADAMS in concert ( Trio met pianist Mike Roelofs en Contrabassist Jo Didderen) - Limburgse Blues and Soul
20.00
Hotel Beaumont - Lage Barakken 10
Jazz Night/Live on stage Morena Farina Jazz Trio - Easy listening Jazz
19.00